Baza Wiedzy → Kasa gotówkowa → Dokumenty kasowe powiązane

Dokumenty kasowe powiązane

Jak działają raporty kasowe powiązane? Do jakiego dokumentu mogę wystawić dokument kasowy KP lub KW?

Pakiet JZK 365 prowadzi obsługe kasy zgodnie ze standardowymi zasadami. W każdej z kas może być dowolna ilość raportów kasowych, z czego zawsze przynajmniej jeden raport kasowy musi być otwarty. To do niego wpadać będą nowo wystawiane dokumenty kasowe. Dokumenty kasowe mogą być wystawione z ręki, mogą też być wystawione do konkretnego dokumentu.

Można na przykład przyjąć bezpośrednią zapłatę za fakturę albo zarejestrować wypłatę z tytułu korekty. Dokumenty kasowe mogą być też powiązane z delegacją (zaliczka i zwrot zaliczki) albo z umową (wypłata z tytułu umowy).

Aby wystawić dokument kasowy do konkretnego dokumentu, przejdź do tego dokumentu. Odpowiednią funkcję znajdziesz w ustawieniach tego dokumentu albo w modułach raportujących.

Te funkcje zawarte są w pakiecie Kasa gotówkowa.
zobacz więcej →.
Dokument kasowy walutowy Jak wprowadzić dokument kasowy w walucie? Jak jest obliczany kurs waluty i wartość dokumentu? » zobacz

Dokument kasowy Jakie są rodzaje dokumentu kasowego? Jak działa KP i KW? » zobacz

KP Wpłata do kasy Jak wystawić dokument KP? Jak zarejestrować wpłatę do kasy? » zobacz

KW Wypłata z kasy Jak wystawić dokument KW? Jak zarejestrować wypłatę z kasy? » zobacz

Obsługa kasy Jak działa nowy moduł Kasa? Jak otworzyć nowy raport kasowy? Jak wystawić dokument KP i KW? » zobacz

Coś jest niejasne? Masz inne pytanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
885 041 365
885 042 365
885 043 365
w dni robocze od 9 do 16

Dokumenty kasowe powiązane: Jak działają raporty kasowe powiązane? Do jakiego dokumentu mogę wystawić dokument kasowy KP lub KW? - Baza Wiedzy
Pakiet JZK 365 prowadzi obsługe kasy zgodnie ze standardowymi zasadami. W każdej z kas może być dowolna ilość raportów kasowych, z czego zawsze przynajmniej jeden raport kasowy musi być otwarty. To do niego wpadać będą nowo wystawiane dokumenty kasowe. Dokumenty kasowe mogą być wystawione z ręki, mogą też być wystawione do konkretnego dokumentu. Dowiedz się więcej!