Baza Wiedzy → Bazy danych, szyfrowanie → Resetowanie klucza kryptograficznego

Resetowanie klucza kryptograficznego

Jak mogę unieważnić i zresetować klucz kryptograficzny?

Klucz kryptograficzny służy do zabezpieczenia danych o podwyższonym stopniu prywatności, takich jak dane logowania. Klucz kryptograficzny jest inny dla każdego użytkownika i każdego stanowiska.

Aby zresetować klucz kryptograficzny zapisany w aplikacji, uruchom okno logowania i aktywacji licencji w menu Pomoc. Zaznacz opcję zresetuj klucz kryptograficzny:

Musisz podać prawidłowe dane logowania, które otrzymałeś z licencją. Jeśli ich nie pamiętasz albo są już nieważne, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Naciśnij przycisk Pobierz i aktywuj licencję.

Zobaczysz komunikat podobny do tego:

Po zresetowaniu klucza kryptograficznego zaszyfrowane wcześniej dane prywatne nie będą mogły być odczytane. Aplikacja zachowa się tak, jakby tych danych w ogóle nie wprowadzono.

Te funkcje zawarte są w pakiecie Administracja.
zobacz więcej →.
Klucz kryptograficzny jest nieważny Co to znaczy, że klucz kryptograficzny jest nieważny? Jak to wpłynie na moje dane? » zobacz

Klucz kryptograficzny Co to jest klucz kryptograficzny? Jak wpływa na moje dane? » zobacz

Coś jest niejasne? Masz inne pytanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
885 041 365
885 042 365
885 043 365
w dni robocze od 9 do 16

Resetowanie klucza kryptograficznego: Jak mogę unieważnić i zresetować klucz kryptograficzny? - Baza Wiedzy
Klucz kryptograficzny służy do zabezpieczenia danych o podwyższonym stopniu prywatności, takich jak dane logowania. Klucz kryptograficzny jest inny dla każdego użytkownika i każdego stanowiska. Dowiedz się więcej!